Letos se společně pokusíme pomoci deseti hrdinům, se kterými se život vůbec nemazlil.

Barborce, Elišce, Emičce, Jonáškovi, Jůlince, Karolínce, Magdalence, Prokopovi, Teodorovi a Vilémkovi.

Jak s námi můžeš v prosinci těmto hrdinům pomáhat?

1. Zapoj se do Adventního běhání a běhej s námi. Každý den od 1. do 25. prosince minimálně 30 minut. Budeme moc rádi, když si po ukončení naší výzvy své naběhané kilometry zaplatíš skrze naše  kouzelné darovací tlačítko My 100% tvého daru pak použijeme na pomoc Barborce, Elišce, Emičce, Jonáškovi, Jůlince, Karolínce, Magdalence, Prokopovi, Teodorovi a Vilémkovi. O tom, jak se s námi do Adventního běhání můžeš zapojit se nejvíce dozvíš v naší facebookové skupině Adventní běhání.

2. Kup si něco v našem advenťácký e-shop, kde máme dárečky, které pomáhají. Minimálně 50 Kč z každé prodané věci letí na pomoc vybraným dětem/ lidem a jejich rodinám. Dárek, který udělá radost hned dvakrát (darované osobě a našim hrdinům) je ten nejlepší dárek, který můžete dát nejen sobě, ale i někomu ze svých blízkých.

3. Zapoj svojí firmu a běhejte s námi všichni v rámci Firemního Adventního běhání. Ano, nejen Ty s námi můžeš adventně běhat, ale můžete běhat celá firma a navzájem se motivovat a hecovat, kdo toho naběhá víc. My Vám pro to připravíme Váš vlastní firemní žebříček a pak poprosíme Tvoji firmu, aby všechny Vaše naběhané kilometry proplatila. Budeme rádi, když se nám ozveš na ahoj@adventnibehani.cz a my Ti pošleme více informací včetně našeho firemního ceníku.

4. Udělej dobrý skutek a pošli nám dar skrze naše  kouzelné darovací tlačítko. Budeme ti moc vděční, že díky Tobě můžeme Barborce, Elišce, Emičce, Jonáškovi, Jůlince, Karolínce, Magdalence, Prokopovi, Teodorovi a Vilémkovi pomoci.