POJĎ S NÁMI PROBĚHAT PROSINEC A POMOC TAK TĚM, SE KTERÝMI SE ŽIVOT VŮBEC NEMAZLIL

Náš koncept je jednoduchý. Běhat každý den od 1. prosince do 25. prosince. Jediné pravidlo je, že každý běh by měl být dlouhý minimálně 30 minut. Je jedno, jak rychle nebo jak daleko. A počítá se samozřejmě i indiánský běh. Tvoje uběhnuté kilometry se promění v korunky a pomůžou Jáchymovi, Mikulášovi, Natálce, Nelince a Šimonovi.

Jak to funguje?

Pro počítání uběhnutých kilometrů používáme aplikaci STRAVA.

STRAVA je bezplatná a můžeš ji používat přímo na mobilním telefonu, nebo si spárovat tvůj „sport tester“ s účtem na STRAVA. Když bude nejhůř, můžeš aktivitu vytvořit i manuálně. Abychom mohli sestavovat advenťácký běžecký  žebříček a počítat kilometry v naší výzvě, potřebujeme souhlas k načítání dat z tvého STRAVA účtu. Můžeš být klidný, z Tvých aktivit nás zajímá jen několik málo informací – vzdálenost, datum začátku a trvání aktivity a poloha.

Proč od tebe chceme e-mail? Protože Ti na něj po registrace pošleme email a k tomu malé překvapení a po ukončení výzvy Ti pošleme diplom s Tvými naběhanými kilometry.

Prosím nezapomeň si zkontrolovat spam složku a říct svému počítači, že maily od nás žádný spam nejsou.

Jak registrace probíhá a co je potřeba:

  • Mít účet na STRAVA (uživatelské jméno a heslo, nebo být přihlášen/a). Stačí bezplatný účet na STRAVA.
  • Zadat tvůj e-mail (více lidí může mít jeden e-mail, STRAVA účet je ale unikátní)
  • Po odeslání formuláře se zobrazí stránka STRAVA pro potvrzení přístupu k datům pro naši Adventní aplikaci (může předcházet přihlášení)
  • Hotovo! … Teď už zbýva „jen“ s námi 25 dní běhat.

Jestli chceš, abychom dále viděli tvoje aktivity i po Advenťácké výzvě, tak nech zaškrtnutou danou možnost, jinak ji odškrtni a my Tě po výzvě z naší aplikace odhlásíme. Spojení STRAVA a naší Adventní aplikace můžeš kdykoliv zrušit v nastavení STRAVA účtu. Pokud máš jakékoliv dotazy, neváhej se nás zeptat, my ti samozřejmě moc rádi odpovíme jak nejrychleji je v našich silách.

Jak funguje advenťácký žebříček

Žebříčky sestavujeme pouze ze STRAVA aktivit které jsou typu „běh“ a trvají alespoň 30 minut pro následující kategorie:

  • Absolutní pořadí
  • Adventačky
  • Advenťáci