POJĎ S NÁMI PROBĚHAT PROSINEC A POMOC TAK TĚM, SE KTERÝMI SE ŽIVOT VŮBEC NEMAZLIL

Náš koncept je jednoduchý. Běhat každý den od 1. prosince do 25. prosince. Jediné pravidlo je, že každý běh by měl být dlouhý minimálně 30 minut. Je jedno, jak rychle nebo jak daleko. A počítá se samozřejmě i indiánský běh. Tvoje uběhnuté kilometry pak společně proměníme v korunky, které pomůžou Barborce, Elišce, Emičce, Jonáškovi, Jůlince, Karolínce, Magdalence, Prokopovi, Teodorovi a Vilémkovi.

Jak to funguje?

Pro počítání uběhnutých kilometrů používáme aplikaci STRAVA.

STRAVA je bezplatná a můžeš ji používat přímo na mobilním telefonu, nebo si spárovat tvůj „sport tester“ s účtem na STRAVA. Když bude nejhůř, můžeš aktivitu vytvořit i manuálně. Abychom mohli sestavovat advenťácký běžecký  žebříček a počítat kilometry v naší výzvě, potřebujeme souhlas k načítání dat z tvého STRAVA účtu. Můžeš být klidný, z Tvých aktivit nás zajímá jen několik málo informací – vzdálenost, datum začátku a trvání aktivity a poloha.

Proč od tebe chceme e-mail? Protože Ti na něj po registrace pošleme email a k tomu malé překvapení a po ukončení výzvy Ti pošleme diplom s Tvými naběhanými kilometry.

Prosím nezapomeň si zkontrolovat spam složku a říct svému počítači, že maily od nás žádný spam nejsou.

Jak registrace probíhá a co je potřeba:

  • Mít účet na STRAVA (uživatelské jméno a heslo, nebo být přihlášen/a). Stačí bezplatný účet na STRAVA.
  • Zadat tvůj e-mail (více lidí může mít jeden e-mail, STRAVA účet je ale unikátní)
  • Po odeslání formuláře se zobrazí stránka STRAVA pro potvrzení přístupu k datům pro naši Adventní aplikaci (může předcházet přihlášení)
  • Hotovo! … Teď už zbýva „jen“ s námi 25 dní běhat.

Jestli chceš, abychom dále viděli tvoje aktivity i po Advenťácké výzvě, tak nech zaškrtnutou danou možnost, jinak ji odškrtni a my Tě po výzvě z naší aplikace odhlásíme. Spojení STRAVA a naší Adventní aplikace můžeš kdykoliv zrušit v nastavení STRAVA účtu. Pokud máš jakékoliv dotazy, neváhej se nás zeptat, my ti samozřejmě moc rádi odpovíme jak nejrychleji je v našich silách.

Jak funguje advenťácký žebříček

Žebříčky sestavujeme pouze ze STRAVA aktivit které jsou typu „běh“ a trvají alespoň 30 minut pro následující kategorie:

  • Absolutní pořadí
  • Adventačky
  • Advenťáci

Novinka pro rok 2023: Advenťácká regionální výzva

Ve dvou a více se to vždy lépe táhne a člověk má ještě větší motivaci vyběhnout!

A tak Ti představujeme advenťáckou regionální výzvu.

Během registrace se letos můžeš rozhodnout a běhat nejen sám za sebe, ale také “za svůj region”. Který region naběhá nejvíce kilometrů během letošního Adventní běhání?


Jak si vede Tvůj region v porovnání s těmi ostatními a jak si ve svém regionu vedeš Ty můžeš sledovat v našem advenťáckém regionálním žebříčku.

Jak se mění kilometry za peníze:

Máme úžasné sponzory, kteří nám každoročně darují peníze, abychom mohli společně pomáhat, ale nespoléháme se jenom na ně.

A tak Tě na konci naší výzvy poprosíme, aby sis, pokud máš tu možnost a chce se Ti, zaplatil svoje naběhané kilometry. K tomu slouží naše kouzelné darovací tlačítko.

jak proměnit kilometry za peníze Ti dáme po ukončení naší výzvy včas vědět.

Děkujeme, že díky Tobě můžeme společně pomáhat!