logo of the website

Takhle Adventní běhání funguje

Od startu až do cíle máme jednoduchý plán – vybrat pro naše hrdiny co nejvíce peněz. Ty pak použijeme na nákup zdravotních pomůcek nebo terapií, které jim pomáhají bojovat a vypořádat se s těžkostmi, které jim život přinesl. K tomu si navíc skvěle zaběháme a budujeme komunitu podobně naladěných lidí, kteří milují život.

1. Připoj se

Běhat s námi může každý. Když se zaregistruješ a propojíš svůj profil se svým STRAVA účtem, zařadíme tě do našeho žebříčku. Můžeš tak po celou dobu výzvy sledovat, jak ti přibývají kilometry i okýnka v adventním kalendáři a motivovat se s ostatními Advenťáky navzájem.

Nezapomeň se také přidat do naší uzavřené facebookové skupiny, kde víc než 11 000 členů sdílí svoje výběhy, dojmy z výzvy a navzájem se motivuje.

2. O Adventu běhej

Pravidla jsou jednoduchá. Každý den od 1. do 25. prosince vyběhni alespoň na půl hodiny. Máš strach, jestli to zvládneš? Klidně začni indiánským během. Pod stromeček si jako bonus nadělíš skvělou kondici. Běhat můžeš kdykoliv, kdekoliv a s kýmkoliv, pokud si ale užíváš společnost, budou tě bavit naše skupinové výběhy. Ty pořádáme už v 19 městech po celé republice a držíme se zásady, že nikdy nikomu neutečeme.

Chceš na výběh něco zajímavého do sluchátek? Pusť si náš podcast Advenťáci ve sluchátkách, při prosincové výzvě vydáváme epizodu každý den.

3. Pošli Kč za tvé km

Máš to za sebou? Skvělý pocit, že? Tak ho pojďme ještě trochu vylepšit. Koukni se do žebříčku, kolik jsi za těch 25 dní naběhal kilometrů. Stejnou částku potom přes naše darovací tlačítko daruj těm, kteří to v životě nemají vůbec snadné. Pokud máš možnost a chuť, klidně si své kilometry zaokrouhli, vynásob nebo k nim přidej něco navíc. Darovat zkrátka můžeš, kolik můžeš a budeš chtít.

Advenťácké kilometry za peníze pro naše hrdiny nám pomáhají měnit také partnerské firmy, kterým tímto moc děkujeme.