Adventní čas je časem, kdy mají být lidi spolu, být na sebe hodní a navzájem si pomáhat. Proto jsme se rozhodli, že budeme adventně běhat nejen pro svůj dobrý pocit, ale také  svým během někomu pomůžeme.

Jak advenťáci pomáhají? No přece během, jak jinak! 

1. Oslovujeme firmy (kterých si za to moc vážíme a všude o nich nahlas mluvíme), které do toho jdou s námi a které mění naše uběhnuté kilometry za peníze.1km = 1Kč. O tom, jak se s náma do toho můžeš zapojit i ty, a/nebo i tvoje firma, vždy s předstihem informujeme v naší facebookové skupině Adventní běhání.

2. Letos budeme adventně běhat, abychom pomohli čtyřem statečným dětem a jejich rodinám: dvojčatům Tadeáškovi a Mikuláškovi, Božence a Filípkovi. Přečtěte si jejich příběhy a zjistěte, jak konktrétně se malým statečňákům pokusíme pomoct.

Loni (prosinec 2018) se nám podařilo vyběhat skvělých 114.958 Kč. Kolik se nám podaří získat letos?

3. Máme náš adventní e-shop. 50 Kč z každé prodané věci letí na pomoc vybraným dětem a jejich rodinám, a to ze všech prodaných věcí a po celý rok. Dárek, který udělá radost hned dvakrát (darované osobě a našim dětem) je ten nejlepší dárek, který můžete dát nejen sobě, ale i někomu ze svých blízkých.

4. Spousta z nás se rozhodlo, že si své uběhnuté kilometry „zaplatíme“ i my samy, a tak běháme a posíláme za každý náš uběhnutý kilometr peníze na bankovní účet Adventního spolku, z.s.. Chceš se k nám přidat? Tohle je číslo účtu: 123-874520277/0100 (IBAN: CZ5201000001230874520277)

Chceš pomáhat s námi? 

Připoj se k nám a běhej s námi!

Máš firmu, nebo víš o nějaké, která ráda podpoří naši velkou partu v běhu, a tak i dětské bojovníky s osudem? Úžasné! Čím více peněz bude, tím více můžeme pomoct. TADY se nám prosím ozvi a vymyslíme, jak na to. Díky!