Jsme moc rádi, že jsi si u nás něco koupil, nebo že si u nás něco koupit chceš a vážíme si tvé důvěry.
Slibujeme, že veškeré osobní údaje zpracováváme v souladu s právními předpisy a klademe velký důraz na jejich bezpečné uchovávání.

Vyplněním objednávky v našem adventním e-shopu, registrací či prohlížením webových stránek nám umožňuješ využívat tvoje osobní údaje.

SPRÁVCE TVÝCH OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Babeta Schneiderová
IČ: 03906981
Sídlo: Čimická 17, 18200 Praha 8
Zápis: zapsaná v živnostenském rejstříku, úřad příslušný podle § 71 odst. 2 živnostenského zákona: Úřad městské části Praha 12.
Můžeš se na nás kdykoliv obrátit e‑mailem na adrese babetaruns@gmail.com.

 

JAKÉ ÚDAJE O TOBĚ SHROMAŽĎUJEME

  • tvé jméno a příjmení
  • tvůj e-mail
  • tvůj telefon
  • tvoje adresa

NA CO TYTO ÚDAJE POUŽÍVÁME

Údaje potřebujeme na to, abychom ti mohli doručit zboží, které jste si u nás objednal. Uchování těchto osobních údajů je také v našem oprávněném zájmu i z důvodu evidence pro případné budoucí právní spory. Osobní údaje pro tyto účely uchováváme 5 let od vaší poslední objednávky.¨

 

KDO MÁ K TVÝM ÚDAJŮM PŘÍSTUP

Kromě nás má k  tvým osobním údajům ještě přístup Česká pošta s.p., která je potřebuje, aby ti mohla zboží doručit tam, kam potřebuješ.

 

TVOJE PRÁVA SPOJENÁ S OCHRANOU OSOBNÍCH ÚDAJŮ

V souvislosti se zpracováním osobních údajů máš následující práva spojená se zpracováním osobních údajů:
  • právo na přístup k osobním údajům: máš právo obdržet od nás na základě tvé žádosti informace o tom, zda tvoje osobní údaje jsou či nejsou zpracovávány, a pokud je tomu tak, máš právo získat přístup k těmto osobním údajům.
  • právo na opravu zpracovávaných osobních údajů: pokud zjistíš, že jsou tvoje osobní údaje nepřesně či chybně zpracovávány, dej nám vědět a my je neprodleně opravíme.
  • právo na výmaz zpracovávaných osobních údajů: pokud o tobě zpracováváme osobní údaje na základě tvého souhlasu a ty nám souhlas odvoláš, tvoje osobní údaje vymažeme. Právo na výmaz ale není absolutní, a pokud máme nějakou objektivní povinnost údaje dále uchovávat (např. vedení účetnictví), dojde k výmazu jen těch osobních údajů, které nejsou již nadále potřebné pro původní účely zpracování.
Ve věcšech tvých práv se s dotazem nebo stížností můžeš obrátit na nás jakožto na správce osobních údajů, a to e-mailem na babetaruns@gmail.com Se svojí stížností se můžeš také obrátit na dozorový orgán, kterým je Úřad pro ochranu osobních údajů, se sídlem Pplk. Sochora 27, 170 00 Praha 7.